הרצאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

את המידע בהרצאות שלנו לא תשמעו באף מקום !
ניתן להזמין אותנו לכל מקום, בארץ ובחו"ל. ההרצאות שלנו ניתנו גם בשפה העברית וגם באנגלית.
ניתן להזמין הרצאה בנושאים הבאים :
1. על מים, כוונה ותודעה.
2. קימטיקה, מוסיקה וגאומטריה
3. המטריקס האמיתי

 הרצאות בליווי תמונות, סרטונים והשתתפות של הקהל.

ניתן ליצור עימנו קשר במייל או בטלפון – 054-5960175 :

מחיר להרצאה – 1333 ש"ח (לא כולל מעמ), למרכז וצפון הארץ.

מחיר לסדרה – 3600 ש"ח (לא כולל מע"מ), למרכז וצפון הארץ

אהבה528 – מעלים את התדר

? מעלים את התדר : מה זה אומר

שינויים רבים מתרחשים כעת בעולמנו. מערכות שלמות המשפיעות על חיינו אינן יציבות כבעבר. אנשים בכל העולם נפתחים למידע חדש, כזה שהיה חבוי שנים רבות. אפשרויות חדשות נפתחות בחיינו ואנו חווים האצה של מידע, זמן ואירועים.
כמות המידע והאירועים הגדולה, בזמן הולך ומתקצר, משמעותם – שהתדר עולה

כותבי שורות אלו עוסקים במחקר כבר מספר שנים ולא מסתירים את המסקנות המתבקשות ממחקר זה. גם אם חלק ממסקנות אלו "קשות לעיכול" , הן מבוססות על ראיות ועובדות שמי עדיין לא התעורר אליהן, אוטוטו השעון המעורר מצלצל. אנו חיים במציאות של אהבה, כל הבריאה באה מאהבה. אנחנו ישויות אור מופלאות ובכל זאת, משהו מפריע. כבר שנים רבות, משהו מתנגד לאהבה, אור ושפע בעולמנו. המדובר על כוח שאינו ישן. בראשו עומדים אנשים, קבוצות וארגונים שמשתוקקים לכוח, כסף ועוד כוח. כשמעבדים את מבול המידע נראה כי שליטה ריכוזית על אוכלוסיות מתרחשת מתחת לאפנו במסווה של חופש כבר שנים רבות.
קרטלים, ממשלות ובנקים פדרליים עולמיים מתווים לנו אורח חיים שמנוגד לטבע הטבע. ניתן לראות 7 תחומים המושפעים ישירות משליטה זו :
1. מזון ומים מהונדסים, מופלרים, לא אורגנים ולא טבעיים
2. "מערכת הבריאות" ובכלל זה תרופות, חיסונים, מחלות חדשות, וירוסים ו"מגיפות" מומצאות
3. גלים חשמליים ואלקטרו מגנטיים (כולל המחשב, הסלולאר, מכשירי חשמל ביתיים, אנטנות, לווינים ועוד)
4. תקשורת המונים (טלוויזיה, רדיו, עיתונים ומגזינים, אינטרנט)
5. מוסיקה, צלילים (תחום שונה מהתקשורת אע"פ שלרוב משודר לנו דרך כלי התקשורת)
6. זיהום אויר, ריסוסים בשמיים להחלשת האוכלוסייה, פלואוריד באויר ממפעלים ועוד
7. מערכת החינוך (כולל ספרות ידועה שלרוב שונתה – בין אם זה הסטוריה, פסיכולוגיה, מטאפיזיקה, פילוסופיה, אומנות, מדעים, שירה, דת, ואפילו סיפורי ילדים)

זוהי אחריותנו להתעורר לפתרונות ברי קיימא. זוהי זכותנו המולדת לשתות מים חיים ולאכול מזון טבעי. זוהי חובתנו ללמוד מהו חופש אמיתי. המידע על כך שמרעילים אותנו כבר שנים, אינו צריך להפחיד אותנו, נהפוך הוא, אנו צריכים לדעת מי אנו באמת. מידת התחכום בנסיונות להרעילנו – היא מידת מופלאותנו, מידת הרחמים ותבונתנו. אנו רק צריכים להתעורר, להיזכר, לא להילחם אלא לשתף במידע ולהעיר איש את אחיו, אם את בנה, ובת את אביה. הפתרונות כבר כאן, יצירתיות אנושית חומלת נובעת מכל לב. אנשים בכל העולם מתעוררים ומשנים את מציאות חייהם בעזרת סקרנות, מחקר ויישום. מדענים ורופאים מפיצים פתרונות חלופיים פשוטים למקורות אנרגיה, רפואה, תזונה ושיפור איכות החים. ידע הוא אכן כוח. בואו ונשתמש בו לטובתנו, טובת כולנו.

באתר זה מוצג מידע על מים, תדרים וקריסטלים, מחקרים מעניינים, סרטים מקוריים, טיפולים חדשניים, טכנולוגיות מתקדמות, קישורים חברתיים ושיתופי פעולה פורים. בנוסף אנו מציעים מפגשי טיפול במים, הרצאות מרתקות, הפקת אירועים, צילום ועריכת סרטים, ערבי חוויה עם קערות הקריסטל וצלילים לפתיחת הלב. טיפולי המים שלנו הינם ראשונים מסוגם בעולם והם זמינים לכל אדם. ניתן ליצור עימנו קשר לקביעת מפגש מים, או סדנא או הרצאה שאין כדוגמתה.

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

אג'נדה 21 – סרטון חשוב

קשה למצוא מתנגדים לטרנד העולמי החדש, המסתתר תחת הכינוי המופלא 'קיימות'. בד"כ מצרפים לו לכינוי זה, את תרגומו באנגלית (Sustainability),

קרא עוד »

fifty ways to leave your virus

סיפור הוירוס הזה שיגע את כל העולם. אם יש משהו בטוח לגביו, להבנתי, הוא שמשקרים לנו על מנת לרתום אותנו

קרא עוד »

תגובות פייסבוק