התדר האסור של מדינת ישראל – 528 הרץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אני הולך לספר לכם סיפור שהחל לקרות ב 9.9.12 בשעה 16:00 וסופו עדיין לא ידוע. (יש לזכור כי ייתכן ועבדו עליי) מוכנים ? אז ככה :

ביום ראשון ה 9.9.12 בשעה 16:00 לערך קיבלתי שיחת טלפון ממישהי שטענה שהיא לקוחה של אהבה528 וגם עובדת במשרד התקשורת, היא אמרה לי שאסור לי להשתמש בתדר של 528. מה ? מ'זתומרת אסור ? היא הרימה את קולה עליי והפסקתי את השיחה איתה לאחר כמה דקות. פשוט לא יכולתי לקבל שהיא מרימה את קולה עליי ללא סיבה, ואני בכלל לא מכיר אותה. כמה דקות אח"כ קיבלתי שיחה מאדם בשם אבי בכר שטען שהוא עובד במשרד התקשורת, על הקו הייתה גם רחל (המטלפנת הקודמת).  עפ"י דבריו, אסור לי להשתמש בתדר 528 הרץ, כי הוא תדר סודי של משרד התקשורת הישראלי. יתר על כן, הוא אמר שאסור לי לכתוב על התדר הזה, ואף לא להזכיר את המספר בשום צורה. הוא הציע שאשנה את השם ל529. הוא אמר לי "תחליף תדר". כמובן שצחקתי, הופתעתי אך גם קצת נלחצתי. איזה מין דבר זה שמישהו מתקשר אליי, טוען שהוא עובד במשרד התקשורת ודורש ממני להפסיק לעבוד עם 528. אתם קולטים ? ונכון שהסלוגן שלנו הוא מעלים את התדר, אבל למה דווקא ל 529 ? 🙂

כל זאת ללא אסמכתא או אישור על מי הוא, היכן הוא עובד בדיוק, ועל סמך מה אסור לי להזכיר את המספר 528. ללא מסמך, ללא תעודה, ללא צו וללא כל אישור קטן שבקלים לדבריו. הוא טען שאסור לי לספר לכם על השיחה. הנה אני כותב עליה 🙂

במהלך אחה"צ ניהלנו עוד כ-4 שיחות טלפון בהן הוא רצה להגיע לבית העסק על מנת לבדוק שידור וקליטה מבית העסק. אמרתי לו שאני לא משדר ולא קולט בשום מכשיר. אני מנגן מוסיקה ב528, מוכר דיסקים וקולנים של התדר הזה, וזהו. הוא התעקש שלמרות שהוא הסתכל באתר, עדיין הוא רוצה לבוא לבדוק את בית העסק. אמרתי לו שיביא צו מבית משפט, אני לא מכיר אותו, בחיים שלי לא שמעתי עליו או על חוק כזה לגבי 528 (טוב כי הוא סודי), ולא הגיוני שאאמין לדבריו ההזויים ביותר ללא אסמכתא משפטית, ממשלתית, משהו..

השיחה האחרונה התנתקה והוא לא טרח לחזור אליי. לי אין שום עניין איתו אבל אולי יש לו איתי. הוא עדיין לא התקשר. ייתכן ובעוד יום יומיים יגיעו לביתי עובדים של משרד התקשורת לבדוק האם אני משדר או לא, את תדר אהבה528 הרץ. אתם קולטים מה קורה פה ?

האם ייתכן ומשרד התקשורת משתמש בתדר 528 הרץ לשידור או איפנון של מידע על התדר הזה וכל העניין סודי ? והנה כותב שורות אלו, למרות שפירסם דברים רבים בשם החופש והעצמאות שלנו, מידע שיכול למשוך תשומת לב, האם ייתכן ובסוף יבואו אלי וידרשו ממני להחליף את השם של האתר ושל העסק וכל זה בשמם של תקנות סודיות של משרד התקשורת ? המציאות באמת עולה כאן על הדמיון. גם אם הייתי רוצה להמציא כזה סיפור, לא חושב שהייתי מצליח. אגב, הוא שאל אותי אם יש לי ניירות מכתבים עם המספר הזה עליהם, כי אולי אצטרך להחליף אותם, אולי יסגרו לי את העסק.

אז רגע, אני חי במדינת ישראל וייתכן מצב כי אסור לי לכתוב מספר פשוט על דף ? או לשלוח לכם ניוזלטר עם המספר הזה ? ואם מחר יחליטו שמי שמנגן את התוים דו, רה, וסול ביחד, ייעצר לחקירה על פגיעה בבטחון המדינה. בוקר טוב ישראל.

זוהי ההתחלה של הסיפור, מבטיח לעדכן לכשיהיה עדכון. הנה קישור לאתר משרד התקשורת עם מידע על האגפים השונים ובעלי תפקידים.

הנה כתבה על התדרים הצבאיים והאזרחיים

אהבה528 – מעלים את התדר

 

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

אג'נדה 21 – סרטון חשוב

קשה למצוא מתנגדים לטרנד העולמי החדש, המסתתר תחת הכינוי המופלא 'קיימות'. בד"כ מצרפים לו לכינוי זה, את תרגומו באנגלית (Sustainability),

קרא עוד »

fifty ways to leave your virus

סיפור הוירוס הזה שיגע את כל העולם. אם יש משהו בטוח לגביו, להבנתי, הוא שמשקרים לנו על מנת לרתום אותנו

קרא עוד »

תגובות פייסבוק