הילדים החדשים!

בעקבות הסדרה החדשה ‘מגע’ (touch) החלטנו לשדרג את הפוסט הזה ולשים כאן את הטריילר לסידרה. אז תהנו, זה כנראה אמיתי.למזלנו, הילדים החדשים נולדים כיום בכל העולם.

מאת חבר טוב 🙂

אחד הדברים המשמחים ביותר שקורים בעשורים האחרונים בכדור הארץ הוא רמת המודעות הגדלה והולכת של הילדים שנולדים וגדלים בכדור הארץ. בורא העולם בגאוניותו האינסופית מצא דרך מדהימה לחולל כאן את השינוי הדרוש להשלמת המעבר אל עידן המשיח. נראה שהבורא חיכה עד לרגע המתאים ובדיוק אז החל להכניס לעולמנו נשמות בעלות רמת מודעות גבוהה יותר מבעבר, איננו יכולים לדעת את מחשבת הבריאה והגאוניות של התוכניות של הבורא, אך מה שאנו כן יכולים לדעת הוא שעכשיו, רגע לפני סיום התיקון הכללי, הבורא שלח לעולם דור חדש לגמרי של נשמות חזקות ומפותחות בכדי להבטיח שהתיקון יושלם והמעבר יעבור בצורה הטובה ביותר.

לא במקרה ה”אילומינטי”, או בני החושך, שפועלים בשם השטן ותוכניותיו, הכריזו מלחמה על ילדי העולם, הם משתמשים בכל השיטות האפשריות: מערכת חינוך רקובה, אוכל נוראי, מי שתיה עם פלואוריד, סינון מידע, יצירת מסגרות לוחצות, שטיפת מוח מגיל צעיר ולשעות רבות, טלוויזיה, פרסומות ומוזיקה שנועדו לשעבד את מוחם של הילדים מגיל צעיר, חיסונים שמפוצצים ברעלים שמשבשים את התפתחות המוח, תרופות משנות מוח כמו ריטלין ותרופות “נגד דיכאון” וכן הלאה. השטן יודע לפחות חלק מהתוכנית האלוהית ולכן הוא שם לעצמו כיעד את ילדי העולם, מפני שהשינוי קורה דרך אנשי העולם, דרך הילדים שנהפכים להיות בוגרים ובכך משנים את המאזן האנרגטי בעולם ומעלים את רמת המודעות, הלב הוא המפתח לשינוי והילדים של העולם היום הם המפתח לכך שהעולם כולו ישלים את המעבר לעידן המשיח.
כל הדור של הילדים של היום הינו בעל רמת מודעות גבוהה יותר מזו שהייתה כאן עד עכשיו, אין הכוונה לכך שהם יודעים יותר ידע אלא משהו אחר שקשה יותר לתאר ולהבין. למעשה ניתן לומר שהם פשוט זוכרים יותר מי הם ומהו העולם הזה, הם באמת באו עם אור אחר ממה שהיה כאן עד התקופה האחרונה, הילדים של העולם היום לא נולדו במקרה בתקופה זו, ניתן לומר שבאנו עם מטרה רוחנית ברורה,להשלים את התיקון ולעבור ביחד לעידן המשיח.

הילדים החדשים שנולדים היום, ולמעשה משנות ה-70, בכדור הארץ הם תופעה ייחודית ומשמחת ביותר, חלקם יכולים לעשות דברים שרוב האנשים מאמינים שהם בלתי אפשריים לחלוטין, חלק מהילדים עושים היום דברים שבאופן מסורתי וטבעי הנחנו שהם בגדר ניסים וכוחות על טבעיים, אבל הדבר המדהים באמת הוא שזה אמיתי!
הילדים של כדור הארץ היום באו כנראה מרמת מודעות גבוהה יותר או שפשוט באו עם משימה ברורה, כך או כך, עקב המוכנות הרוחנית שבו הם נמצאים אלוהים נתן להם יכולות גדולות יותר משל רוב האנשים לפחות מאז חורבן בית המקדש, שזהו הזמן האחרון שבו היינו ברמה רוחנית גבוהה יותר.
הילדים הללו הם אנחנו! באנו לכאן על מנת לשנות את העולם, באנו להיות הגשר בין העולם הזה לעולם הבא, זוהי אחת מהדרכים שהקדוש ברוך הוא, בגאוניותו האינסופית, מצא לנכון לעשות על מנת להעלות את רמת המודעות של כדור הארץ, להכניס לכאן ילדים בעלי מודעות גבוהה יותר, אנחנו אלו שהולכים לשנות את העולם!

בואו נסתכל לרגע סביב, נביט אל הדור שהיה כאן לפנינו, אל ההורים שלנו ונשאל את עצמנו האם אנחנו לא רואים שינוי מהותי? אנחנו הדור האחרון שעליו מדברים בקבלה כבר מאות שנים, אנחנו הילדים שבאנו לכאן עם מטרה רוחנית ורוח של לוחמים, באנו עם משימה והלהבה של השינוי בוערת בנו, לאט לאט יותר ויותר מאיתנו מפנימים עד כמה מיוחד הדור שלנו, עד כמה מיוחד הוא המצב שבו עולמנו נמצא, אנחנו מבינים יותר ויותר את הכוח והתפקיד שלנו, להיות שגרירים של אהבה ולהביא כאן שינוי מהותי בעולם, להיות הגשר לעולם הבא.
הכוחות של חלק מהילדים היום בעולם מזכיר לנו את מה שדיברנו עליו שיקרה בשלב הבא, בעולם הבא, כאשר כל מה שחושבים מתממש. ישנם המוני ילדים היום בעולם שמוכיחים שמה שהם חושבים הופך למציאות.

בתחילת הספר דיברנו על כך שהמדע יודע שיש לנו 64 קודונים שונים שיוצרים 20 חומצות אמיניות שהם למעשה כמו אנטנות. השאלה שלמדע עוד אין תשובה עליו היא מדוע 64 הקודונים הללו לא יוצרים 64 חומצות שונות? מדוע רק 20 אנטנות זמינות לנו? האנטנות הללו הם החיבור שלנו ליקום, הם האפשרויות שלנו, דמיינו מה היה קורה אילו כולם היו פתוחים בשבילנו.

הדבר המפתיע והמופלא באמת הוא שישנם ילדים היום בעולם שנולדים, במקום עם 20 קודונים פתוחים כפי שהיה כאן עד היום, עם 24 קודונים פתוחים!

במדע ישנה תופעה שנקראת שינוי ספונטני של הד.נ.א, כאשר מסיבה כלשהי הד.נ.א של אדם משתנה ומשרת את התפתחותו. דבר מדהים נוסף הוא שחלק מילדי העולם היום עברו סוג של שינוי גנטי ולמעשה הינם חסינים למגוון רחב יותר של מחלות והם בעלי מערכת חיסונית יעילה פי כמה מזו של רוב בני האדם.
צריך להבין שתופעת השינוי הגנטי והתופעות ה”על-טבעיות” אינם ממש דברים שונים, כל ילדי העולם היום שונים מהילדים שהיו כאן עד עכשיו, אלו הם ביטויים שונים של אותו שינוי ענק שקורה, חלק מהילדים, הינם בעלי מערכת חיסונית שלא תאמן, חלקם גאונים בתחומי מחשבים ומדעים, חלקם מפגין יכולות תודעתיות ו”על-טבעיות” בלתי רגילות, כל אלה ועוד תופעות אחרות הם חלק משינוי עצום שקורה כאן לכלל האוכלוסיה האנושית, אולי בגלל זה אמר ישוע באחת מנבואותיו שהילדים יובילו את הדרך! אבל שימו לב, הוא לא אמר הילדים ילכו לבד את הדרך, הוא אמר שהילדים יובילו, כלומר כל מי שירצה יוכל לבוא אחריהם!
חלק מהילדים הללו כל כך מדהימים ביכולותיהם שהם יכולים לממש את מחשבותיהם במציאות ללא קושי, הם עושים דברים שמיוחסים לישוע ולקדושים אחרים! הם עושים ניסים שעד כה חשבנו שהם בגדר בלתי אפשריים! אבל עובדה – הם עושים זאת!
פול דונג ותומס ראפיל כתבו ספר שנקרא:”China’s Super Psychics”, הם עשו מחקר על התופעות היוצאות דופן של כוח התודעה, הם התחילו עם ילד שב-1974 הפתיע את כולם כשגילה שהוא יכול לקרוא עם האוזן! למעשה חלק מהילדים האלו יכולים לקרוא עם חלקים שונים של הגוף בצורה מושלמת כאשר עיניהם מכוסות, הם קוראים עם האוזניים, אף, פה, לשון, בתי שחי, ידיים, רגליים וכן הלאה, הבדיקות שעשו להם היו כמובן בתנאים מחמירים, הקריאה שלהם לא הייתה מדי פעם נכונה או חלקית, היא מושלמת, ללא טעויות.
על פי פול דונג הסינים יודעים שקריאה עם חלקים שונים של הגוף הינה רק קצה הקרחון של היכולות של הילדים הללו, הילדים החלו להדגים תופעות עוצמתיות מאוד במציאות שלנו שחשבנו שהיא אולי בנאלית ורגילה, חלק מהילדים החדשים הינם בעלי יכולות כל כך מרגשות שאין לנו אלא להתפעם ולהתרגש מה”ניסים” שהם עושים, אבל אלו אינם ניסים, הם עושים זאת ללא קושי.
הילדים הללו עושים דברים הרבה יותר מופלאים מלקרוא בלי עיניים, הם הראו תחת בדיקות קפדניות ביותר שהם מסוגלים להזיז דברים עם המחשבה. את הניסוי הבא עשו למעלה מ- 5000 ילדים שונים תחת תנאי מעבדה מחמירים בהנהלת הממשלה הסינית:
הם נתנו לילד קופסא סגורה של תרופות בבקבוק מזכוכית, כאשר הסגירה ההרמטית עם הפלסטיק והכל עדיין לא נגוע. הם הפעילו את המצלמות בכדי לראות את הדבר הבא: הילד הצליח רק בעזרת כוח המחשבה להוציא את הכדורים דרך הזכוכית של הבקבוק! הוא עשה זאת ממרחק של כמה מטרים וכמובן מבלי לגעת בדבר, הסגירה נשארה עדיין אטומה הרמטית. בשלב השני של הניסוי הוא התבקש להכניס מטבע שהניחו ליד הבקבוק אל תוך הבקבוק האטום, גם את זה הוא עשה בהצלחה. למעשה הם צילמו את זה עם מצלמה שמצלמת 300 תמונות בשניה בשביל להיות בטוחים שאין כאן איזה טריק, ויצאה להם תמונה אחת שבו אחד הכדורים נראה עובר דרך הזכוכית כאשר הוא חצי בפנים וחצי בחוץ.

באחד הפעמים שהם אירגנו ארוע בסין, עמדה ילדה צעירה כבת 6 בתחילה על הבמה, בכניסה לאולם חילקו לכל הנכנסים ורד צעיר סגור, כאשר כולם היו ישובים במקומותיהם היא עלתה לבמה וביקשה מכולם להחזיק את הורד שלהם, אז, בתנועת יד אחת היא גרמה לכל האלף ורדים שהיו באולם להיפתח מול עיני הקהל ברגע אחד ארוך ומלהיב ביותר. דבר זה נעשה מספר פעמים.

הילדים הללו יכולים לעשות הכל, הם אפילו מצאו ילד אחד שהצליח בתנאי מעבדה ללכת דרך קיר! כמו גם להזיז דברים דרך קירות!

אבל זה לא נגמר בזה, חלק מהילדים הללו הם בעלי גישה לכל המידע בעולם, הם יכולים על ידי ראיה מרחוק להכנס לכל מקום ולהוציא מידע, למעשה הם אומרים שאפילו יותר נוח להם לעשות זאת ממרחק רב, ככה שאין שום חשיבות לאם הילד נמצא בסין ורוצה להוציא מידע מהפנטגון, בשבילו זה קלי קלות.

ב-1997 כאשר יצא הספר של פול דונג ותומס ראפיל היו בסין מעל 100,000 ילדים כאלה, אחרי שנים של הכחשות והכפשות בסביבות 1985 הממשלה הייתה חייבת להודות שזה אמיתי.

אבל הסינים כמו האמריקאים וכמו שאר העולם הבינו את המשמעות של הדבר, הם הבינו איזה כוח אדיר זה שיש ברשותך ילדים כאלו, לכן במקום להלחם בתופעה הם הקימו להם בתי ספר מיוחדים שבהם הם מפתחים את היכולות שלהם עוד ועוד, לצערנו הרב חלק גדול מילדים אלו עוברים שטיפת מוח ומנוצלים למטרות צבאיות במקום למטרות של שלום. כך קורה בכל העולם עם הילדים הללו שהינם בעלי כישורים מאוד מיוחדים.

דבר מאוד מעניין שקורה עם הילדים הללו הוא שאם אחד מהם עושה משהו חדש שהוא חשב עליו, לפתע גם ילדים אחרים יכולים לעשות את מה שהוא עשה, כלומר הם לומדים אחד מהשני כל הזמן, כל דבר חדש שמישהו עושה ילדים אחרים יכולים לחקות אותו. כמו כן הוכח שהכוחות הללו הם נלמדים. במחקרים רחבי היקף הראו שגם ילדים שלא נולדו עם יכולות מיוחדות יכולים ללמוד מילדים אלו איך לעשות את הדברים הללו, במילים אחרות – זה מדבק!
במקסיקו ישנם אלפי ילדים כאלה גם כן, אחת מהילדות האלה היא בחורה שהיום היא כבר בת 28, קוראים לה אינגה ברדור, היא הופיעה באחת הסדנאות של דרונבלו וצולמה בוידאו (ניתן לרכוש את הוידאו או לראותו באינטרנט) כאשר במשך למעלה משעה עיניה היו מכוסות והיא קיבלה תמונות מאנשים בקהל. בתחילה היא מיששה את התמונה עם האצבעות ותיארה במדויק את התמונה, מעבר לכך היא יכלה לתאר מי צילם את התמונה, מי עמד ליד הצלם, ולמעשה כל המידע בעולם זמין לה דרך הראיה הפנימית. היא יכולה לתאר מה עובר על מי שצולם או על מי שצילם או על כל אחד אחר, מה קרה לו במהלך חייו, הכל! היא יכלה לתאר איך נראה הבית של האנשים בתמונה, ללכת לחדרים אחרים, לתאר כל דבר שנמצא בבית וכן הלאה, בקיצור כל המידע של העולם זמין לה עם עיניה הפנימיות, בסוף ההדגמה הניחו מתחת לרגליה, שהיו נעולות בנעלי עקב, עיתון אותו היא הצליחה לקרוא ללא בעיה עם רגליה אפילו דרך נעלי עקב.
אותו הדבר קורה במקומות רבים סביב העולם, ילדים אלו אינם תופעה נדירה כבר, ברוסיה גם כן, אלפי ילדים מדגימים יכולות עוצמתיות מסוג זה. ג’יימס טווימן מצא קבוצות ילדים אלו באירופה, כאשר הוא היה בהונגריה הוא מצא עשרות ילדים כאלו שנשמרו בסוד כדי שהממשלה לא תשים עליהם יד כפי שקורה לרוב עם הילדים הללו. התופעה הזו היא כבר נפוצה בהרבה יותר ממה שרוב העולם חושב, פשוט לא שומעים על כך בחדשות אבל לא ניתן להכחיש יותר ששינוי עצום כבר קורה לנגד עינינו לד.נ.א האנושי, החפיפה בין המימדים מתחילה כאשר ישנם כמות עצומה של ילדים היום בעולם שעושים דברים של המימד הבא.
כמובן שלא כל מי שנולד מאז 1970 הינו בעל יכולות כאלה, אך דור חדש נמצא כאן, דור שיביא את השינוי. צריך להבין שכל ילד עשוי לבטא חלק אחר מההתפתחות הכוללת, ילדים אלו בעלי הכישורים המיוחדים הם רק ביטוי אחד של הדור החדש, השינוי כולל ילדים שמבטאים את הצד השני של המוח, המוח השמאלי הלוגי. ילדים אלו נתפסים כגאונים בחברה שלנו, נדמה שהם נולדים בעיקר באזורים שבהם יש הרבה מאוד מחשבים, מפני שדרך המחשבים הם יכולים לעשות דברים מופלאים, למעשה המחשב אינו עוד כלי בשבילם, בשבילם הוא המשך ישיר של התודעה שלהם, הרבה ילדים כאלו נמצאים בישראל ובארה”ב.

השינוי ברמת המודעות שהדור הצעיר מילידי תחילת שנות ה-70 והלאה מביאים לעולם מתבטאת בדרכים שונות וברמות שונות במקומות שונים, אם נסתכל על כדור הארץ כמוח אחד שלם וגדול אנו יכולים לראות שלכל חלק ישנו תפקוד היחודי לו, כל חלק בכדור הארץ הינו למעשה חלק מהמוח הגדול הזה. על פי הבנה זו אנו יכולים לראות שיתכן שסין והמזרח הינם הצד הימני של המוח, כלומר הנשי, האינטואיטיבי, עקב כך הילדים שנולדים שם מבטאים תכונות אלה בעוצמה רבה. כמו כן הילדים שנולדים בארה”ב מייצגים את המוח השמאלי הלוגי, ילדים אלו אינם עושים ברובם ניסים כמו הסינים אך מבטאים גאוניות מכיוון אחר, בארה”ב הודבק להם הכינוי ילדי “אינדיגו” על שם ההילה הסגולה שיש לילדים אלו. כל חלק של העולם הוא בעל תכונות שונות, מקסיקו נחשבת להיות הלב של כדור הארץ, אולי בגלל זה היא נקראת ארץ הקסמים, הילדים שנולדים שם משלבים תכונות של מוח שמאלי וימני.

דרונבלו מספר על אישה בעלת כוחות נדירים שאיתה הוא יצר קשר טלפוני. לאישה קוראים מרי אן שנפילד. מרי היא עיוורת לחלוטין אך היא יכולה לראות הכל בראשה ללא עיניה, היא יכולה לראות טלוויזיה, לקרוא ספרים וכולי, למעשה ללא ידע מוקדם לא ניתן היה לנחש שהיא עיוורת. נאס”א ביקשו ממנה לעשות ניסויים איתה והיא הסכימה, דבר שהוא עצוב ביותר מפני שהיום היא ממש שייכת להם. בכל מקרה הם עשו איתה ניסויים רבים. מרי אמרה שהיא יכולה ללכת לכל מקום במערכת השמש שלנו ולראות הכל. הם עשו ניסוי שבו היא התבקשה לעלות בעיני רוחה אל אחד הלווינים שלהם ולקרוא מספר מסיום, היא עשתה זאת ללא קושי. היא הצליחה בניסויים רבים אחרים.
דרונבלו מספר שבשיחת טלפון אחת היא הציעה לו לראות דרך עיניה, הוא נכנס לחדר חשוך ושכב ברגיעה על הגב כאשר הטלפון מונח לצד אוזנו כשהיא מדריכה אותו. לאחר כ- 10 דקות צץ מול עיניו מסך שנראה כמו מחשב או טלוויזיה, ליד המסך הגדול לכל אורך ההיקף היו מסכים קטנים יותר שלמעשה היו יותר חלונות ממסכים. מרי הנחתה את דרונבלו להסתכל אל החלון הימני העליון בו הוא ראה עצים וצורות שונות, היא אמרה לו שזהו החלון שבו היא רואה מה יש סביבה על כדור הארץ וכך היא יכלה להסתובב בחופשיות, לקרוא וכן הלאה. אחר כך היא הפנתה את תשומת ליבו לחלון השמאלי התחתון ששם נראו יצורים ממינים שונים, היא אמרה לו שדרך חלון זה היא מתקשרת עם אחיה ואחיותיה ממינים אחרים. דרונבלו מספר שבמשך שעתיים היא הראתה לו כוכבים ומקומות שונים במערכת השמש. האישה הזו יכולה לראות כל דבר שקורה במערכת השמש ללא עיניים!
דרונבלו ממשיך ומספר שכאשר אינגה ברדור, הילדה ממקסיקו, יצרה איתו קשר היא באה אליו הביתה והראתה לו דברים מדהימים, לאחר זמן הוא שאל אותה מה היא רואה בתוך הראש כאשר היא רואה את כל המידע הזה בראש, בתחילה היא לא רצתה לגלות, אך לאחר שכנועים היא הסכימה. היא אמרה שהיא רואה מאין מסך טלוויזיה שמסביבו ישנם מסכים קטנים! פול דונג גם הוא אומר שהילדים הללו בסין סירבו להגיד מה הם רואים בתוך הראש ולאחר שכנועים הם תיארו מסך טלוויזיה עם מסכים קטנים מסביב!
דרונבלו סיפר בחלק מסדנאותיו שהוא הלך עם קבוצה אחת לעשות טקס עם האינדיאנים של שבט האנאסאזי, הם הלכו לקניון האנטילופה. על מנת להגיע לשם הם היו חייבים להשאיר את הרכבים באיזה מקום ומשם הם עלו על משאיות ונסעו לתוך הקניון. הם פגשו בחניה שמאן בשם דארווין. דארווין עלה על ההגה והסיע אותם 30 ק”מ לתוך הקניון בדרכי עפר קשות למעבר, כמו כן הוא הפנה את תשומת ליבם לדברים שהם רואים בצידי הדרך, הם המשיכו עד שיצאו מצידו השני של הקניון שם דארווין הראה להם צורות נחש בסלע, הוא תיאר להם את כל הפרטים ואמר להם לאן להסתכל, דרונבלו עמד ליד סבתו של דארווין שלפתע פנתה אליו אליו ואמרה: ” זה באמת מדהים הא?” דרונבלו שאל בתגובה “מה מדהים?” והיא אמרה: “שהוא עושה את כל הדברים הללו והוא עיוור לחלוטין!!!” הוא שאל את הסבתא אם היא רוצה לומר שהם נסעו עכשיו 30 ק”מ בדרכי עפר במשאית עם דארווין כשהוא עיוור לחלוטין? “כן” היא אמרה, ואז הם נכנסו שוב למשאית וחזרו את כל הדרך.
סיפורים מסוג זה פתוחים אותנו להבנה שישנם אנשים היום בעולם שיש להם בראשם גישה לכל המידע בעולם ללא עיניהם בכלל, זה אומר שאנו הולכים אל עולם שבו אין סודות יותר, עולם שבו הכל חשוף ונמצא בגלוי, אנשים אלה יכולים לקרוא כל מחשבה וכל חוויה שקורית בעולם כמו גם בעלי גישה לכל המידע שבעולם, אלו הם תופעות מופלאות באמת שקורות ממש לנגד עינינו.
האם זה לא מה שכולם התפללו לו? שאיכשהו העולם הזה יעלה לרמת מודעות גבוהה יותר? אם כן, נדמה שבזמן שהמבוגרים ישבו ופיללו במשך שנים הילדים פשוט באו ועשו את ההבדל. הילדים של העולם הזה הם התשובה לכל התפילות, הילדים מראים את הדרך וכולם יכולים ללכת בעקבותיהם.

אני מאמין שעם גישה זו כלפי הילדים של העולם אנו נוכל להתחיל להפוך את הקערה על פיה, אם נבין שילדי העולם לא נועדו לחיות על פי ערכי ודרכי החברה הישנה, אנו נבין שהילדים הללו משתעממים בבית ספר כי הם רוצים אמת, הם רוצים למלא את משימתם, הם רוצים להעלות את רמת המודעות ולשנות את העולם, לשם זה אנו כאן!

סיכויים רבים שרוב האנשים שיקראו ספר זה נולדו מאז 1970, שזהו בערך הזמן שבו ילדים אלו החלו להיכנס לכדור הארץ, ישנם סיכויים רבים שגם אתם חלק מהילדים הללו ואינכם יודעים זאת אפילו. למעשה גם מי שנולד לפני כן יכול להיות חלק מהילדים הללו מפני שזה מדבק, הילדים באו לעשות שינוי ורק להיות בקרבתם יכול לשנות את הד.נ.א של אנשים אשר פתוחים לשינוי. ילדים אלו ידועים בשמות כמו “ילדי אינדיגו” על שם צבעו הסגלגל של ההילה שלהם או בשמות כמו ילדי קריסטל, לרוב מדברים על ההבדל בינהם כעל ביטויים שונים של אותו תופעה של העלת רמת המודעו בכדור הארץ, ילדי האינדיגו נחשבים כחיים על תדר רשי יותר ואילו ילדי הקריסטל נחשבים כאלה שמשדרים על תדר מחשבתי יותר. הם נקראים בשמות שונים מסביב לעולם וכפי שאמרנו הם בעלי יכולות שונות, אך השמות והיכולות אינם חשובים כמו המסר. המסר הוא שבאנו על מנת להקל על המעבר הבין מימדי שכדור הארץ עומד לעשות, באנו על מנת להיות הגשר בין השמיים לארץ, באנו על מנת להביא את מסר האהבה.
ב-1997 כאשר פול דונג כתב את הספר על הילדים הסינים הוא אמר שכ- 80-90% מהילדים שנולדים הם חלק מהשינוי הזה, היום מדובר על קרוב ל-100% מהילדים. דרוש כאן חכמה גדולה של ההורים בגידול ילדים כאלו. ילדים אלו זקוקים לרגישות עצומה ותשומת לב כנה. ההורים של הדור האחרון כמו גם אלו שהינם כבר סבים וסבתות היום מתבקשים למצוא דרכים חדשות לגידול הילדים המופלאים של כדור הארץ, אנו חייבים כחברה וכהורים להיות קשובים ביותר לילדים הללו, להקשיב לקשיים שלהם, ולהעיז לחשוב על דרכים חדשות לתת להם את הזמן והמקום לגדול ולהתבטא.
זהו באמת המענה לתפילות של אנשי כדור הארץ במשך אלפי שנים, אסור לנו לפספס זאת, אנו חייבים להבין שישנו כאן דור שלם של ילדים שחלקם כבר בוגרים והורים בעצמם שבאו לכדור הארץ עם מטרה אחת בלבד, לבשר את מסר האהבה ולהעלות את כדור הארץ והאנושות כולה אל השלב הבא שלה. העניין הוא שחלק מהילדים הללו כל כך רגילים להיות באור שהם לא מבינים מדוע הם תקועים כאן בעולם מלא חושך שאף אחד לא מבין אותם, הם אינם רגילים למצב שכאשר אתה חושב מחשבה היא לא מיד מתממשת כמו גם להיות בגוף דחוס ולא גוף של אור. ישנם דברים רבים שקשים לילדים אלו, קשיי הסתגלות לעולם החומרי שקיים כאן, קושי כאשר הם מתבקשים לא להיות ביצירה ולשרת את החברה. ילדים אלו לפעמים פונים לסמים ואלכוהול והרס עצמי מפני שהם מניחים שעל הסובבים אותם להבין אותם בצורה טלפתית בדיוק כפי שהם מבינים את כולם, הם צוברים כעסים בגלל כל החוסר הבנה שקיים סביבם. ילד לא יודע תמיד להסביר במילים מדוע הוא מתוסכל אך התנהגותו מראה זאת בבירור. ילדים אלו חווים תסכולים רבים בעולם הנוכחי, הם זקוקים לקשב אמיתי והרבה. הם רואים דרך אנשים, הם יודעים מתי משקרים להם או מספרים להם סיפורים, הם רוצים להבין מדוע עליהם לעשות דברים מסוימים ולא מסתפקים בתשובות סתמיות. הם יכולים לראות מתי הוריהם משקרים והם מגלים רגישות עצומה כלפי הכל. הם פשוט מאוד מאוד מפותחים. לכל מי שמגדל ילדים היום אני ממליץ לנסות להבין שאת הילד צריך לגדל אך באותו זמן צריך לכבד את הנשמה החכמה שבאה לכאן לשחק תפקיד מכריע.
אימה של אינגה ברדור ממקסיקו סיפרה שהיא גילתה שהילדה שלה היא ילדה מיוחדת כאשר אינגה הייתה בת 6 חודשים. יום אחד אמה נכנסה לחדר התינוקת כיוון ששמעה מבחוץ רעשים בחדר, היא הלכה בטבעיות לראות מה קורה, מפני שהיא ידעה שאינגה ישנה בתוך הלול שלה. להפתעתה הרבה, כאשר היא נכנסה לחדר, היא ראתה את אינגה משחקת עם כל הצעצועים שלה כאשר כולם מרחפים מעליה באוויר והיא משתעשעת ושמחה! אין צורך לומר שבאותו רגע האם הבינה שיש לה ילדה מיוחדת.
ישנם אנשים רבים שמאמינים שילדים אלו לא באו מתוך המערך האנרגטי של כדור הארץ, שחלקם לפחות באו מרמות מודעות שונות ונכנסו לתוך המערכת האנרגטית הזאת על מנת להעלות את כדור הארץ לשלב הבא. בכל מקרה אנו כאן! וזה מה שחשוב.
המטרה שלנו היא שבסוף, ברגע הקריטי ביותר, כולם יתעוררו ויהפכו לאורגניזם אחד שמחובר לרשת אחת של תודעה שתעלה את רמת המודעות האנושית ותאפשר לנו כקולקטיב לחזור אל רשת תודעת האחדות. כך, הילדים הללו, שחלקם כבר מעל גיל 35 ויותר, נכנסו לתוך המערכת וכמו מארג אנרגטי אחד עצום ירימו את המודעות של כל הפלנטה שלנו. רוב הילדים הללו מן הסתם עוד לא יודעים את גודל תפקידם או זוכרים את טבעם האמיתי, אך הכוח הזה נמצא רדום בתוכם מחכה לרגע הנכון שבו הם יזכרו ויעלו את רמת המודעות בכדור הארץ. הילדים מובילים את הדרך וכל העולם מתבקש לבוא בעקבותיהם, אף אדם שרוצה להיות אחד עם אלוהים לא ישאר מאחור. הילדים מובילים את הדרך וביחד אנו נעלה את רמת המודעות של כדור הארץ לשלב הבא, עידן המשיח שבו כולנו נהיה משיחיים. בעידן המשיח כולנו נהיה ילדיו של אלוהים שחיים בעולם של אהבה עם גופים של אור.
זה קורה עכשיו! הילדים כבר כאן, אנחנו הילדים הללו!!!
העולם מוכן למעבר שלו לשלב הבא, מול הכוח העצום הזה של אלוהים אפילו לשטן אין השפעה, אנו נמצאים בפתחו של המעבר בין העולמות ונראה שהילדים של כדור הארץ משחקים תפקיד מרכזי בלהעביר את כל האנושות לשלב הבא שלה!
אנחנו הדור האחרון!

אנו אלה שנשלים את התיקון ונביא את העולם כולו חזרה אל האור העליון!

Indigo Movie & Documentary
The Movie
Plot Summary: Indigo is a film about loneliness, redemption, and the healing powers and grace of the new generation…

Documentary
Quotes
Have they come to save the world? Or are they the product of wishful imaginations?
Many people believe that we are on the brink of a global awakening, and that the Indigo Children are here to show us our highest potential.

Where The Name Came From

The Book – May 1, 1999
The Indigo Children:
The New Kids Have Arrived
By Lee Carroll, Jan Tober

They State-
….collected essays by dozens of doctors, counselors, and other
childhood experts that seem to document the arrival on earth of a mentally
and spiritually evolved species of human children referred to here as an “indigo” child.


Wikipedia, the free encyclopedia
……..concept was obtained via conversations with a spiritual entity known as “Kryon”.


Wikipedia, the free encyclopedia
……..disembodied entity of a different order than human, who has “been with the Earth since the beginning – (Folks, That Sounds More Like A Demonic Spirit or Satan Himself)


Kryon at the United Nations
O Great, More Disembodied Entities Speaking At NWO Headquarters

Kryon at the United Nations? YES!
In 1995, 1996, 1998, and 2005, Kryon was invited to come to
New York and channel for the Society of Enlightenment
and Transformation ) S.E.A.T, … a member
of the United Nations Staff Recreation Council.Beyond the Indigo Children The New Children and the Coming of the Fifth World
Indigo, Crystal, & Rainbow Children
The Crystal Children
A Guide to the Newest Generation of Psychic and Sensitive Children
Edgar Cayce on the Indigo Children
The Care and Feeding of Indigo Children
Movies

The Movie
X-MEN (2000)X-Men United (2003) – X-Men: The Last Stand (2006)
A three movie sequel. These movies, show where afew humans
become super human mutants. A school is set up for young people,
who have powers an have trouble getting along with their parents.
These children could be concerned Indigo children! The school
teaches them how to fully use their powers. Mean while older
mutants battle each other, good vs. evil!מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

קול האמת בפנים

תודה רבה למי שהגיע,היה מרומם! לחצו כאן לכל ההקלטות שהיו בכנס. אנחנו העםנתכנס יחדיו מכל הקשת הארצישראלית.כולנו ערים למתרחש, מודאגים

קרא עוד »

תגובות פייסבוק