התחילו כאן

ברוכים הבאים למעלים את התדר.
כמעט כל מי שמגיע לאתר, מרגיש מעט מוצף משפע המידע ורוחב יריעת הנושאים. החקירה אל טבע מציאות חיינו הובילה אותי לגלות תחומים שונים ומגוונים שהייתי חייב לחשוף גם בפניכם הקוראים.

מכיוון שבמציאות הכל קשור, גם כאן הנושאים שנראים כאילו אינם קשורים, מתחברים לאיטם לכדי תמונת מציאות שונה מזו שהורגלנו אליה. רוב המידע באתר מגיע ממדענים, רופאים וחוקרים שמציגים תמונה שונה מזו המוצגת בכלי התקשורת.

אם אתם חדשים כאן, קחו את זה לאט.. 🙂

אז ראשית, שאלו את עצמכם ? במה אתם מתעניינים ? מה באמת יעזור לכם ? אם אתם מרגישים חולים וחסרי אנרגיה, התחילו ישר בביו האקינג. שם תמצאו קישורים למידע נוסף כמובן.

אם אתם מעוניינים ללמוד יותר על תדרים ומוסיקה אפשר כאן. אולי תרצו ללמוד על התגוננות מקרינה והתאמת סביבת החיים שלכם לתקופה הדיגיטלית הנוכחית ? או כיצד להתגונן מנזקי מסכים ? אולי בכלל אתם מתעניינים במה שקרוי קונספירציות ? או אולי סגולות המים ואפשרויות לטיהור והחייאת מים..ותזכרו שתמיד אתם יכולים לכתוב כל מילה בשורת החיפוש ולראות מה יצא לכם..

באתר יש בלוג עם שפע של פוסטים

יש מלא סרטים

ויש וובינרים וראיונות שאני עורך.

יש חנות עם מוצרים פיזיים, קורסים דיגיטליים, הרצאות וסדנאות ויש גם התייחסות מיוחדת לארגונים.

מכיוון שאינני רופא או מטפל, לא תמצאו באתר עצות רפואיות אבל בהחלט אחווה דעתי על שיפור סביבת החיים שלכם על מנת לשפר את התפקוד שלכם ושל הילדים ביומיום.
כי השליחות שלי היא לעזור להורים להציל כמה שיותר ילדים. הם ההמשך שלנו והם הכי פגיעים בעולם של היום.

אז יאלה, יוצאים לדרך ?

רשימה קצרה של נושאים שעשויים לעניין אתכם:

מים
אור כחול
בלוטת האיצטרובל
קרינה
ביו האקינג
מזון
אג’נדה 21
דור 5 – 5G

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

קול האמת בפנים

תודה רבה למי שהגיע,היה מרומם! לחצו כאן לכל ההקלטות שהיו בכנס. אנחנו העםנתכנס יחדיו מכל הקשת הארצישראלית.כולנו ערים למתרחש, מודאגים

קרא עוד »

תגובות פייסבוק