לשנה החדשה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

הפתעה ברשפון

לראשונה בישראל ואולי אף בעולם, שילוב של טיפולי קערות הקריסטל עם קרניאל סקרל. מעלים את התדר שמחים לשלב פעולה עם גלעד שוהם – מטפל קרניאל סקרל מזה 9 שנים. המפגשים ייערכו בבריכת מים חיים ברשפון וכחלק מפתיחת השנה החדשה, מובטחת התחלה רכה ופותחת לשנת תשע"א. בתאריכים 14, 15, 27 לספטמבר בשעה 18:00 ייערכו טיפולים מיוחדים במינם. אנא מצאו מה התאריך הנוח לכם והירשמו מראש. כולם מוזמנים.

להרשמה : ליבי 0544941202

על גלעד שוהם והשיטה

״הליבה העל-קולית הינה הגרעין של הגוף כשדה אנרגטי. זרמי אנרגיה רבים נעים סביב נקודת משען זו.״ – דר. רנדולף סטון

הליבה העל קולית קיימת במרכז ישותנו. היא עוברת דרך מרכז המוח ועמוד השדרה, מחברת אותנו בין שמים וארץ, שכינתה של הנשמה בגוף. היא משמשת כנקודת משען המאפשרת לזרמי האנרגיה של הישות האנושית החיה להתארגן סביבה באיזון. סביב ומעל זרמי אנרגיה אלו, נרקמות שכבות רקמות הגוף, כך שאיזון הכוחות הפועלים בזרמים אלו מתורגם לגוף הגשמי.

קרניו-סקרל הינה שיטה טיפולית העובדת להביא איזון סביב ליבה זו דרך נוזל עמוד השדרה ורקמות החיבור של הגוף. על ידי התייחסות ויצירת ״שיחה״ עם דפוסי האנרגיה של הרקמה המחברת סביב הליבה העל קולית, ״נזכרת״ האינטילגנציה המובנית-טבעית של גופנו באיזון דפוסי המתח הבריאים, ומתאפשרת פרימה של מתחים המוחזקים באברי הגוף.
טיפול במים, כסביבה נטולת משקל הדומה לרחם האם, נותן לגוף רשות לפרום מתח, כמו קפיץ השואף לשחרור.
קערות הקריסטל מזכירות לתת ההכרה את הליבה העל קולית כנקודת המשען המרכזית של הגוף ומגע קרניו סקרלי מעודד את הגוף להאתרגן מחדש סביב נקודת משען זו.
גלעד שהם, מטפל ומורה לטיפולי קרניו סקרל ופולריטי (קוטביות), עוסק בתחום מזה 9 שנים. גלעד למד קרניו סקרל ביודימני בקוסטה ריקה, והמשיך להעמיק בלימודיו ב- Southwest Institute of Healing Arts ו- Life Energy Institute במדינות אריזונה וקליפורניה בארה״ב. הוא מוסמך כמטפל ומורה קרניו סקרל ופולריטי מטעם בתי ספר אלו. כמו כן, גלעד מעסה מקצועי מורשה מטעם מדינת אריזונה בארה״ב.

 

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

על וירוסים והדבקות

בתחתית הפוסט תמצאו מספר סרטונים שתומכים בנאמר בפוסט. מאת כותב אורח:רוצה להסב את תשומת ליבכם לנושא בידוד (או בלשון הוירולוגים

קרא עוד »

תגובות פייסבוק